|  

दशैंँको टिकट बुकिङ असोज १५ देखि खुल्ने, भाडा… !

३१ भाद्र २०७७, बुधबार ०१:५६ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


काठमाडौं । दशैंँमा घर जानेले असोज १५ देखि टिकट लिन पाउने भएका छन् । यातायात व्यवस्था विभागले असोज १५ देखि दशैँ विशेष लामो दुरीका गाडीको अग्रिम टिकट बु’किङ खुला गर्ने तयारी गरेको हो ।विभागका महानिर्देशक गो’गन हमालले दसैँलाई लक्षित गरी १५ असोजबाट टि’कट बिक्री वितरण खु’ला गर्ने तयारी भइरहेको बताएका हुन् । टिकट बसपार्कमा भन्दा अनलाईनबाटै का’ट्न मिल्ने गरी व्यवस्था गर्न लागिएको उनले बताएका छन् ।तर भाडादर भने दो’ब्बर हुने भएको छ ।

धेरै यात्रुको चाप हुने भएकाले गाडी भाडा ५० प्रतिशतले ब’ढाउने तयारी भइरहेको छ । कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट जो’गिन र जो’गाउनका लागि एक सीटमा एक जना मात्रै यात्रु राख्ने गरी दो’ब्बर भाडा ब’ढाउन लागिएको हमालले बताए ।हरेक बर्ष दशैंँका लागि २५ लाख मानिसले काठमाडौं छा’ड्ने गरेका छन् । तर यस बर्ष धेरै जना पहिले नै गाउँ गएकाले आधा मात्रै काठमाडौँबाट बाहिर जाने सम्भावना छ ।

३१ भाद्र २०७७, बुधबार ०१:५६  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल