|  

यौ’न क्षम’ता ब’ढाउन चा’हानुहुन्छ ? खानुहोस् यी घरेलु चिज

३१ भाद्र २०७७, बुधबार ०५:४३ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न..यदि तपाइँ सम्भो’गको मामिलामा खरो उत्रिन चाहनुहुन्छ र आफ्नो पार्टनरसँ’गको अन्तरंग पलहरुलाई अझै सम्झनलायक तथा आनन्ददायक बनाउन चाहनुहुन्छ भने तपाइँले केही चिजहरुको नियमित सेवन गर्नुपर्ने हुन्छ ।आउनुहोस् आज हामी तपाइँलाई यस्ता खानेकुराहरुको बारेमा बताउँदैछौँ जसले तपाइँको से’क्स ड्राइभ अर्थात् यौ’नइच्छा बढाउ’न सहयोग गर्नेछन् ।१.फर्सीः फर्सीको नियमित सेवनले पुरुषह’रुमा यौ’न क्षमता बढ्ने विभिन्न अध्ययनहरुले देखाएको छ । फर्सीको बियाँमा सरीरलाई आवश्यक ट्रिप्टोफ्यान नामक एमिने एसिड पाइन्छ । यसले मस्तिष्कमा सेरो’टोनिन हर्मोन उत्पादन तथा सरीरमा त्यसको प्रशारण गर्न सहयोग गर्दछ । जुन मानिसमा यौ’न क्षमता वृद्धिमा महत्वपूर्ण हुन्छ ।२.चकलेटः चकलेटलाई रोमान्टिक गिफ्ट पनि मानिन्छ । यसको वैज्ञानिक कारण छ । किनकी चकलेटमा एन्टीअ’ क्सिडेन्ट तत्व पाइन्छ जो मुटुका लागि निकै लाभदायी हुन्छ । चक लेटको सेवनले सरीरबाट मूड जगाउने रसा’यनको उत्पादन हुन्छ । जसका कारण मानिसमा यौ’नेच्छा प्रकट हुन्छ ।यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ?**************************

३१ भाद्र २०७७, बुधबार ०५:४३  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल