|  

श्रीमा.नले दै’निक शा’रि’रि.क स’म्ब.न्ध राख्न न.माने पछि रि’सले चु.र महिला’ले गरिन आ.फ्नै श्री.मान को .ह*त्या

१४ आश्विन २०७७, बुधबार २२:५८ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


काठमाडौ : श्रीमानले दैनिक शा.रिरिक सम्बन्ध गर्न नमाने पछि रि’सले चुर महिला’ले गरिन आफ्नै श्री.मान को .ह*त्या ग’रेपछि ..विश्वमा अनैको प्रकार घट.ना हुन्छन सु.न्दा नि आचर्य लाग्ने यस्तै समाचार अहमदाबाद ए। हालांकि, यह मामला 2013 का है।यस केसमा अब अदालतले उक्त महिलालाई आजी.वन कारावासको स’जाय सु’नाईएको छ, जसको पतिले ह’त्या गरेको छ। दुई .हजार रुपैयाँ जरिवाना पनि आदे.श गरिएको छ।

जरि वाना नगरेको खण्डमा उसले छ महिना जेल.मा बिताउनुपर्नेछ।प्रहरीका अनुसार विमला र उनका पति नरसिम्हा ० November November कात्तिक दि उँसो शारदनगर स्थित आफ्नै घरमा एक्लै थिए।आरो.पित महिलाको विरु’द्ध दायर गरिएको आरोपमा उनी क्रोधित भइन् र झ’गडा गर्न था’लिन् जब उनका पतिले उनी.सँग सम्बन्ध राख्न इन्कार गरे।

नी आफ्नो पतिको वफादारीमाथि शं’का गर्छिन् र उनीसँग अति.रिक्त वै वाहिक सम्बन्ध भएको आ रोप लगाउँछिन्। रिसाए, उनले एक लट्ठी उठाई र आफ्नो लोग्नेको टा उकोमा लाग्यो। नरसिम्हाको टाउ कोमा ग’म्भीर चोटपटक लागी मृ त्यु भयो। ह’त्या भएपछि उक्त महिलाले आफ्नो घर ताला लगाई प्र हरी चौ’की गइन् र श्रीमान्को मृ’त्यु को बारेमा जानकारी गराईन्। उनी त्यस मुद्दामा उ जुरी गरेकी छिन्।news24hindi

१४ आश्विन २०७७, बुधबार २२:५८  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल