|  

ससुरा-बुहारीले से ‘क्स ग’रेको सासुले आफ्नै आँखाले देखिन्, घटना खुल्ने भएपछि सासुलाई वि’ष खु’वा’इयो (भिडियो हेर्नुस्)

१५ आश्विन २०७७, बिहीबार १२:१३ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


काठमाडौ । ससुरा बुहारीको स म्ब न्ध बाबु छोरीको जस्तै हो । तर यि दुईबीच पनि सोच्न नसकिने स म्ब न्ध बाहिरिएको छ । पनौतीमा यस्तै सोच्नै नसकिने स म्ब न्ध का बारेमा खुलासा भएको हो । आफ्नै छोराको श्रीमती (बुहारी) संग ससुराको न रा म्रो स म्ब न्ध खुल्ने भएपछि सासुको ज्या न लिने कोशिष गरिएको छ । रमेश बस्नेतले आफ्नै कान्छी बुहारीसंग श्रीमतीको जस्तो स म्बन् ध रा खे को उनको श्रीमती नेत्र कुमारीले देखिन् । त्यो कुरा बाहिर खुल्ने भएपछि नेत्र कुमारीको ज्यान लिने कोशिष भएको छ । अहिले नेत्र कुमारी अस्पतालमा उपचारार्थ छन् ।

ससुरा रमेश बस्नेतलाई आफ्नै कान्छी बुहारीसंग नेत्र कुमारीले देखेपछि घटनाले अर्कै मोड लियो । नयाँ बुहारी ल्याएको ४ दिन पछि नै नेत्र कुमारीले त्यो कुरा थाहा पाएकी थिइन् । नयाँ बुहारीसंग ससुरा नै गएपछि सासु नेत्र कुमारीले केही दिन नदेखे जस्तो गरिन् । तर उनीहरुले त्यो क्रम जारी राखे । ससुरा र बुहारकिो स म्ब न्ध बाहिरिने जोखिम भएपछि ससुरा र बुहारी मिलेर खानामा वि ष खु वा एर ज्या न लिने कोशिष गरेको महिलाका आफन्तले बताएका छन् ।

आफुले नदेखे जस्तो गरेपछि उनीहरुले न रा म्रो काम गर्न छोड्लान भनेर सासुले वास्ता गरिनन् । तर अहिले आफ्नै ज्यान जोखिममा परेको छ । नेत्रकुमारीको दिदी बहिनीले त्यो कुरा सार्वजनिक गरिदिएका छन् । दिदी बहिनीले यो कुरा सार्वजनिक गरेका कारण आफुहरुको पनि ज्यान जोखिममा परेको भन्दै सुरक्षाको माग गरेका छन् । ससुरा र बुहारीको स म्ब न्ध आफुले देखेपछि ज्या न लिन थाले भन्दै उनी माइत भा गे र गएकी थिइन् । तीन महिना उनी बहिनीसंग बसेपछि श्रीमानले फकाएर लिएर घर लगे । तर फेरी पनि उनी जोखिममै थिइन् । नेत्र कुमारीको खाना र चियामा वि ष मि सा ए र खान दिएको चिकित्सकले बताएका छन् ।

नेत्रकुमारीले बुहारी र ससुराका बारेमा छोरालाई पनि त्यो कुरा सुनाएकी थिइन् । तर छोरा बुवाको विरुद्ध जान सकेनन् । उनले आमालाई म अर्को विवाह गरौंला भनेर आमालाइ सम्झाएको नेत्रकुमारीको दिदी बहिनीले बताएका छन् ।

१५ आश्विन २०७७, बिहीबार १२:१३  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल