|  

निर्मल क्षेत्रीको `बालै फररमा नायीकाको विकिनी चर्चामा भिडियो भाइरल हुदैँ (भिडियाे सहित)

१५ आश्विन २०७७, बिहीबार १७:५७ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


निर्मल क्षेत्रीको `बालै फरर´मा नायीकाको विकिनी चर्चामा भिडियो भाइरल हुदैँ {भिडियाे सहित} । लामो समय मोडलिङ र नृत्य गर्दै आइरहेका कलाकार निर्मल क्षेत्रीले यतिबेला रोमान्टिक गीत फाइटरमेन बालै फरर सार्वजनिक गरेका छन् । गीत सार्वजनिक अगावै निकै चर्चा भएको थीयो किनकी उनले गीतमा मोडललाइ बेल्कुल फरक अवतारमा उतारेका छन् ।।

मोडलको विकिनी अवतारले संगीत उद्योगमा निकै चर्चा पाइरहेको छ । निर्मल क्षेत्रीकै शव्द संगीत स्वर रहेको गीतमा अर्की गायीका बविना किँरातीले उनलाई साथ दिएकी छिन् । सरु धिमाल र यमुना रसाइली निर्मलसँग कम्मर मर्काएका छन् । रैबि गूरुले कोरीयोग्राफी गरेको गीतमा छायाँकन दिपक गीरीे तथा सम्पादन अमृृत चापागाँईको रहेको छ भने निर्देशन स्वंय निर्मल क्षेत्रीले गरेका छन् ।हेर्नुहाेस् पूरा भिडियाे गित :-

१५ आश्विन २०७७, बिहीबार १७:५७  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल