|  

एकैचोटी एउटै अस्पतालका ९ जना नर्स आमा बन्ने भएपछि सबै अचम्मित , अस्पताल यस्तो तयारीमा जुट्यो

२८ आश्विन २०७७, बुधबार १२:०९ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


काठमाडौँ – अमेरिकाको एक अस्पतालतमा एकैपटक ९ जना नर्सहरु आमा बन्ने भएका छन् । अमेरिकाको मेन अस्पतालतमा कार्यरत नर्सहरु आउँदो अप्रिलदेखि जुलाई महिनाको बीचमा आमा बन्ने भएका हुन् । एउटै अस्पतालका ९ जना नर्स एकैपटक आमा बन्ने खबरले सबै अचम्ममा परेका छन् ।एकैपटक आमा बन्ने भएपछी खुशि हुदै आमा बन्ने क्रममा रहेकी एक नर्स अमाण्डा स्पियरले काममा आउँदा अरुको पेटको बढ्दो आकार र एक अर्काबीच अनुभव साटासाट गर्दा खुसी लागेको बताएकी छिन् ।

त्यस्तै आमा बन्न तयार रहेकी एक नर्स एरिन ग्रनले हामीले गर्भवती भएको एकैपटक घोषणा गरेका हौँ भन्दै खुशि ब्यक्त गरेकी छिन् । अस्पतालमा ८० जना नर्सहरु मध्य ९ जना नर्सहरु सुत्केरी हुने भएपछि अस्पतालले प्रसुती बिदाको तयारी गरेको बताइएको छ।

२८ आश्विन २०७७, बुधबार १२:०९  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल