|  

म छ्याङ खायर सुते, बिउझिदा बाजे ले मरो छातीमा ……….

२६ चैत्र २०७७, बिहीबार १९:२७ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


काठमाडौ । अहिले बालिकाहरु घरभित्रै असुरक्षित हुने गरेका छन् । बालिका माथि भएका घटना आफन्तहरुनै संलग्न हुने गरेको घटना सार्वजनिक भएका छन् । हालै गोरखामा यस्तै घटना भएको छ । एक बालिकालाई आफ्नै मामा घरको हजुवुवाले क र णी गरेको घटना सार्वजनिक भएको छ ।

बालिकाले आफु माथि भएको घटना सुनाएकी छन् । बालिकाकी आमाले पनि छोरी माथि भएको घटनाका बारेमा जानकारी गराएकी छन् । आफ्नै बुवाले नातिनी मा थि य’स्तो ग र्ला न् भन्ने नसोचेको छोरीको भनाई छ । छोरीको छोरी माथि न रा म्रो ब्यवहार गर्ने हजुरवुवालाई कारवाही गर्नुपर्ने माग उनको छ । आफ्नो छोरीको भविष्य विगार्ने बुवालाई कुनै हालतमा न छो ड् ने भन्दै छोरीले कानुनी ल’डा ई ल ड् ने बताएकी छन् ।

छोरीको अवस्था परिवर्तन हुन थालेपछि आफुले थाहा पाएको आमाको भनाई छ । शंका लागेर पि सा व जाँच गराउँदा उनको ग र्भ रहेको थाहा पाएको आमाको भनाई छ । त्यसपछि छोरीलाई कसले तँलाई य स्तो ग रे को हो न ढा टेर भन भनेर सोधेपछि छोरीले आफुलाई सबैकुरा बताएको आमाको भनाई छ ।

खाना खाने बेलामा हजुरवुवाले छ्या गं खु’वा एको बालिकाले बताएकी छन् । मैले कहिल्यै पनि यो भन्दा पहिला खा ए की थिइन् पहिलो पटक खा ए का’ले मैले त्यस पछि केही थाहा पाइन् । वाजेकै कोठामा सु ते छु मलाई के भयो मैले केही थाहा पाइन् बालिकाले भनेकी छन् ।

उनले महिनावारी जहिले पनि ग ड ब ड हुने भएकाले आफुले यसै हो भनेर भन्न पनि नसकेको बालिकाले बताएकी छन् । तर आमाले अस्पतालमा गएर जाँच गराउँदा भने आफु ग र्भ वती भएको थाहा भएको बालिकाको भनाई छ ।

२६ चैत्र २०७७, बिहीबार १९:२७  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल