|  

उदयदेव सहकारीद्वारा कृष्णपुर नगरपालिका राहत कोषमा ४० हजार सहयोग

२७ चैत्र २०७६, बिहीबार १४:०५ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


कञ्चनपुर – विश्वव्यापी महामारी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस रोकथाम नियन्त्रणको लागि देशभर लक डाउन गरिएको समयलाई मध्यनजर गर्दै कोरना भाईरस (कोडिभ -१९) को संक्रमणका बेला गरिब, विपन्न मजदुर वर्गलाई राहतका लागि कञ्चनपुरको महेन्द्रनगरमा रहेको उदयदेव

बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाद्धारा कृष्णपुर नगरपालिकालाई आर्थिक सहयोग गरेको छ ! बुधबार एक कार्यक्रमका साथ उदयदेव बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाका कार्यालय प्रमुख गणेश चन्दले कृष्णपुर नगरपालिका नगरप्रमुख कर्ण बहादुर हमाल लाई ४० हजार रकमको बैंक चेक हस्तान्तरण गरेका छन् ।

 

आपतकालीन समयमा सहकारी संस्थाको तर्फबाट आएको आर्थिक सहयोगले महामारीको दु:खद घडिमा नगरपालिका क्षेत्रका गरिब, विपन्न समुदायलाई सहयोगका साथै राहत पुग्ने र यो समयमा सहयोग गर्ने सहयोगी संघसंस्था लगायत प्रती नगरप्रमुख कर्ण हमालले आभार प्रकट गरेका छन !

२७ चैत्र २०७६, बिहीबार १४:०५  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल