|  

अ’हि’ले स’म्म’कै ख’तर’नाक भि’डियो, मु’टु द’रो हुनेले मात्र हेर्नु’होला

१७ श्रावण २०७७, शनिबार ०६:०५ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


त्यसको पनि आलोचना भएको छ । उनलाई लिन कालो रङ्गको कारमा सेतो बुट्टेदार पोशाकमा एकजना महिला पुगेकी थिइन् ।महिलाले पनि मुखमा मास्क लगाएकी थिइन् । अधवैंशे महिला उनको प्रेमिका तारा रेग्मी हुन् । रञ्जन थु नामा बसेको साँढे आठ वर्ष रेग्मी भेट्न पुगिरहन्थिन् । श्रीमती गीतासंग सम्बन्ध नराम्रो भएका कारण उनी तारासंगै बस्ने गरेका थिए । घटना भएको दिन मात्र उनी गीता बस्ने घरमा गएका थिए ।
गीता र रञ्जनको साथमा एक एक छोरा बस्दै आएका थिए । दुई छोराका अभिभावक समेत रहेका रञ्जन पत्नी छोडेर प्रेमिका तारासंग बस्दै आएका हुन् । अधवैंशे महिला उनको प्रेमिका तारा रेग्मी हुन् । रञ्जन थु नामा बसेको साँढे आठ वर्ष रेग्मी भेट्न पुगिरहन्थिन् । श्रीमती गीतासंग सम्बन्ध नराम्रो भएका कारण उनी तारासंगै बस्ने गरेका थिए ।
यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला👇

१७ श्रावण २०७७, शनिबार ०६:०५  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल