|  

सु’निता को भि’डियो लि’क , वि’दीयो ए’क्का’सी भा’इरल (भिडियो सहित)

१७ श्रावण २०७७, शनिबार १३:१४ प्रकाशित
खोज संग्रह

यो खोज संग्रहद्वारा प्रकाशित गरिएको हो |


जापानमा बसदैआएका सुनीता नामक युवतिको अ’श्लिल हर्कत भएको भिदीयो सर्वजानिक भायेको छ । को कार्यालयमा अ’श्लिल कार्य भएको हो । परस्त्रीसँग अ’श्लिल कार्य गरेको आरोपमा वडाध्यक्ष छविलाल शर्मा पक्राउ परेका छन् ।बासिन्दाले वडाध्यक्ष शर्मालाई परस्त्रीसँग अ’श्लिल कार्य गरेको अवस्थामै समातेर प्रहरीलाई बुझाएका हुन् । स्रोतका अनुसार वडाध्यक्ष शर्माले श्रीमान विदेश रहेका ती महिलासँग लामो समयदेखि अवैध सम्बन्ध राख्दै आएका थिए ।
वडाध्यक्ष शर्माले बिहीबार राति ती घरबाट मोटरसाइकलमा राखेर लगेपछि स्थानीयले पिच्छा गरे । शर्माले ती महिलालाई राति वडा कार्यालय पुर्याए । अनि उनीहरुबीच अ श्लिल कार्य हुन थाल्यो ।स्थानीयले त्यहीबेला दुवैजना बसेको कोठामा बाहिरबाट चुक्कुल लगाएर प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।
यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला👇👇

१७ श्रावण २०७७, शनिबार १३:१४  मा प्रकाशित

Write your Comment

हाम्रो टिम

प्रधान सम्पादक: करन सिङ्ह पाल
सम्पादक: नरेश महरा
बजार ब्यबस्थापक: गणेश रावत

हाम्रो संवाददाता
भावना पाण्डेय

रङ्ग संवाददाता
सुनिल बिसि

कार्यक्रम प्रस्तोता
अमिशा रिसाल

खोज संग्रह मिडिया द्वारा संचालित
सूचना विभाग दर्ता नं:
कम्पनि रजिस्टर नं. 225844/076/077
महेन्द्रनगर, नेपाल
सम्पर्क: +977 985-8750083
info@khojsangrah.com
www.khojsangrah.com

सामाजिक संजाल